Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Plačiau

Taisyklės

Bendrosios nuostatos
Šios pirkimo - pardavimo taiskyklės sudarytos vadovaujantis LR ūkio ministro įsakymu 2001 m. rugpjūčio 17 d. Nr. 258 "Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų tiekimo kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo" , LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ ir kitais LR teiės aktais.
Šios pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau „Taisyklės“) nustato Kurpaite.lt administratoriaus, vykdančio individualią veiklą pagal pažymą nr. 270730 (toliau – Pardavėjas) ir pirkėjo (toliau – Pirkėjas) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygas, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarką įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje Kurpaite.lt.
Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas el. parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs teisngus duomenis (vardą, pavardę, pristatymo adresą, telefoną, el.paštą) pasirinkęs atsiskaitymo būdą ir susipažinęs su Pardavėjo taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“, o gavęs užsakymą Pardavėjas jį patvirtina atsiųsdamas patvirtinimo laišką Pirkėjo nurodytu el. paštu.
Pirkėjo teisės ir pareigos
Pirkėjas, naudodamasis Kurpaite.lt internetine parduotuve, sutinka su šiomis pirkimo - pardavimo Taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis bei nepažeisti LR teisės aktų.
Pirkėjas turi teisę pirkti prekes Kurpaite.lt internetinėje parduotuvėje šių Taisyklių  nustatyta tvarka.
Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su Kurpaite.lt internetine parduotuve per septynias darbo dienas nuo daikto pristatymo dienos, pranešdamas Pardavėjui apie tai el. paštu. ar telefonu.
Pirkėjas įsipareigoja priimti užsakytas prekes ir už jas sumokėti sutartą kainą.
Pirkėjas įsipareigoja savo paskyroje nurodyti teisingus savo kontaktinius duomenis - vardą, pavardę, pristatymo adresą, telefoną, elektroninio pašto adresą.
Jeigu pasikeičia Pirkėjo duomenys, pateikti užregistruotoje paskyroje, Pirkėjas privalo juos atnaujinti.
Pirkėjas įsipareigoja neperduoti tretiesiems asmenims savo prisijungimo duomenų. Praradęs prisijungimo duomenis, privalo nedelsiant informuoti apie tai Pardavėją.
Pardavėjo teisės ir pareigos
Pardavėjas įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis Kurpaite.lt internetinės parduotuvės teikiamomis paslaugomis.
Pardavėjas įsipareigoja saugoti Pirkėjui priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą Kurpaite.lt internetinėje parduotuvės registracijos formoje ir neperleisti jos tretiesiems asmenims.
Pardavėjas įsipareigoja per penkiolika dienų atsiimti daiktą ir grąžinti Pirkėjui  už jį sumokėtus pinigus, jeigu Pirkėjas atsisakė pirkimo - pardavimo sutarties.
Pardavėjas turi teisę vienašališkai koreguoti taisykles. Taikomos tos taisyklės, kurios galiojo užsakymo pateikimo momentu.
Prekių užsakymas
Kurpaite.lt internetinėje parduotuvėje Pirkėjas internetu gali pirkti bet kuriuo paros metu.
Prekių kainos Kurpaite.lt internetinėje parduotuvėje nurodomos eurais.
Pirkėjas atsiskaityti už prekes gali banko pavedimu naudojantis el. bankininkystės sistema. Pinigus Pirkėjas perveda į Kurpaite.lt internetinės parduotuvės sąskaitą.
Pirkėjas įsipareigoja už prekes sumokėti nedelsiant. Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.
Pirkėjui neįvykdžius mokėjimo per dvi paras, užsakymas atšaukiamas.
Užsakytų prekių eiga pas Pirkėją
Pirkėjas užsakęs prekę, savo paskyros užsakymo istorijoje turi galimybę stebėti užsakymo eigos statusus. Užsakymo eiga susideda iš trijų statusų:
Laukia patvirtinimo - užsakymas gautas, laukiama apmokėjimo banko sąskaitoje.
Priimtas - apmokėjimas gautas, prekė pakuojama, ruošiama išsiuntimui.
Perduotas siuntimui - prekė perduota išsiuntimui Lietuvos paštu. Perdavus prekę kurjeriui, Pardavėjas nedelsiant į Pirkėjo elektroninį paštą  išsiunčia siuntos registacijos numerį, kuriuo Pirkėjas gali naudotis ir sekti siuntos judėjimo kelią internetu http://www.post.lt/lt/pagalba/siuntu-paieska.
Pardavėjas gavęs apmokėjimą į savo banko sąskaitą iki kalendorinės dienos vidurdienio 12.00 val., prekę supakuoja ir perduoda kurjeriui siųsti dar tą pačią kalendorinę dieną.
Pardavėjas gavęs apmokėjimą į savo banko sąskaitą vėliau, nei kalendorinės dienos vidurdienis 12.00 val., prekę supakuoja ir perduoda kurjeriui siųsti sekančią kalendorinę dieną.
Jei pirkėjas pageidauja atsiimti prekę iš Kurpaite.lt internetinės parduotuvės sandėlio, užsakymo statusų eiga Pirkėjo paskyros istorijoje yra tokia:
Laukia patvirtinimo - užsakymas gautas, laukiama parduotuvės administratoriaus patvirtinimo.
Priimtas - parduotuvės administratoriaus patvirtinimas gautas, prekė ruošiama atsiėmimui Dėvėk.lt internetinės parduotuvės sandėlyje.
Paruoštas atsiėmimui - prekė paruošta atsiėmimui Kurpaite.lt internetinės parduotuvės sandėlyje. Prieš atsiimant prekę, Pirkėjas įsipareigoja su Pardavėju suderinti atsiėmimo laiką telefonu +37069064455, arba elektroniniu paštu info@kurpaite.lt. Kurpaite.lt internetinės parduotuvės sandėlio adresas - Dubysos g. 64, Klaipėda.
Pardavėjas gavęs apmokėjimą į savo banko sąskaitą iki kalendorinės dienos vidurdienio 12.00 val., prekę paruošia atsiimti sandėlyje dar tą pačią kalendorinę dieną.
Pardavėjas gavęs apmokėjimą į savo banko sąskaitą vėliau, nei kalendorinės dienos vidurdienis 12.00 val., prekę paruošia atsiimti sandėlyje sekančią kalendorinę dieną.
Prekių pristatymas
Pardavėjas užsakytas prekes perduoda siuntimui Lietuvos paštu.
Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą.
Pirkėjas įsipareigoja prekes atsiimti pats Lietuvos pašto skyriuje kai tik gauna Lietuvos pašto įteikimo pranešimą apie gautas prekes.
Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjui prekes per 2-5 darbo dienas. Kai kuriais atvejais prekių pristatymas gali trukti iki savaitės, dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta pateikiama pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis.
Prekių grąžinimas ir keitimas
Pirkėjas turi teisę vienašališkai nutraukti pirkimo - pardavimo sutartį, ir pareikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus, jei Pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės prekė.
Norėdamas grąžinti prekę, Pirkėjas gali tai padaryti per keturiolika dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, užpildydamas prekių grąžinimo formą
Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruotu paštu arba naudojantis savo pasirinkto kurjerio paslaugomis.
Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos - nenuplėštos etiketės, apsauginės plėvelės.
Jei Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, įskaitant ir kainą už pristatymą.
Prekių kokybė
Kurpaite.lt internetinėje parduotuvėje parduodamos prekės duomenys nurodomi prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.
Pardavėjas neatsako už tai, kad dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių. Kurpaite.lt internetinėje parduotuvėje esančios prekės spalva, forma ar kiti parametrai gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.
Pirkėjo ir pardavėjo atsakomybė
Pardavėjas neatsako už atsiradusius padarinius, jei Pirkėjas nepateikia tikslių ir teisingų asmens duomenų paskyros registracijos formoje.
Pirkėjas atsako už savo paskyros prisijungimo duomenų perdavimą tretiesiems asmenims.
Prieš registruodamas paskyrą Kurpaite.lt internetinėje parduotuvėje, Pirkėjas atsako už tai, kad perskaitė ir susipažino su šiomis Taisyklėmis. Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės jei Pirkėjas nesusipažino su šiomis Taisyklėmis.
Baigiamosios nuostatos
Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.